Loading…

Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa

Serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych - Woj. Mazowieckie - Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa
Kontakt

Zostałem oszukany. Prawda wyszła na jaw po zdjęciu obudowy.Czy agregaty różnią się od siebie tylko naklejką z mocą?
Mocno się zdziwiłem.
Rzeczywistość a opis rozjechały się i to bardzo.
Test tego agregatu – https://youtu.be/hiD7FeymFB8

Mój miernik
Oscyloskop Uni-T UT81C
https://bit.ly/3OM4EOB
https://bit.ly/3vTs5Pk – bardzo tani
LICZNIK ENERGII MIERNIK DO ZUŻYCIA PRĄDU WATOMIERZ
https://bit.ly/3Jg0AVu

****************************************************************************
Proszę, postaw mi kawę. – https://patronite.pl/PaneleFotowoltaiczne

Inteligentne gniazdko – https://bit.ly/3aIrGI5

Licznik prądu idealny dla fotowoltaiki -https://bit.ly/3BVxyc9
****************************************************************************

@Panele Fotowoltaiczne
@Panele Fotowoltaiczne LIVE

#fotowoltaika
#prad
#agregat

Youtube Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa, Serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych.

Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa

Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa – Serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych – Woj. Mazowieckie – serwis i naprawa spalinowych urządzeń ogrodniczych i budowlanych tj. piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki, agregaty prądotwórcze serwis w Warszawie.

Kosiarka, napędzana lub nie

Przy wyborze kosiarki bierzemy pod uwagę szereg czynników technicznych, ale kluczowe znaczenie mają również łatwość użytkowania i wydajność w polu. Robot koszący jest opcją, jeśli naprawdę nie mamy ochoty zajmować się naszym ogrodem. Jednak dla tych, którzy wolą trzymać się sprawdzonych metod, wysoce zalecana jest kosiarka z napędem.
Zmotoryzowana kosiarka benzynowa
Czy jest jakaś kosiarka z napędem, którą polecacie? Waga urządzenia to kluczowa cecha technologiczna, na którą należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Potrzebujemy solidnych modeli, takich jak Stiga Multiclip Pro 53 SVX B, aby były mobilne bez pomocy człowieka. Wszystko, co musisz zrobić, to skierować je we właściwy sposób i mieć je pod kontrolą, aby nie zbłądziły.

Bezsilna kosiarka spalinowa
Jednak wersja z napędem ma kilka problemów z wydajnością. Po pierwsze, zakup gadżetu w tej kategorii kosztuje więcej, a po drugie naprawa lub wymiana części jest bardziej pracochłonna. Co więcej, te kosiarki są często lżejsze i łatwiejsze w obsłudze, co sprawia, że krótkie, zwarte trawniki są łatwe do koszenia.

Kosiarki do trawy
Silniki kosiarek napędzane benzyną
Jeśli chodzi o kosiarki benzynowe, sedno sprawy stanowią silniki. Skuteczność i trwałość maszyny zależy od zastosowanej jednostki napędowej. Dlatego musimy zwrócić szczególną uwagę na ten czynnik i dokładnie przemyśleć wybór odpowiedniej kosiarki.

Typ silnika: dwusuwowy
W niektórych przypadkach w tych gadżetach stosowane są silniki dwusuwowe. Maszyny tego typu ze względu na swoją konstrukcję wytwarzają większy hałas i zużywają więcej energii. Ich główną zaletą jest zwiększona wytrzymałość przy zmniejszonej wadze.

Silnik z czterema cylindrami i jednym skokiem wału korbowego
Z kolei jednostki czterosuwowe będą mniej wydajne, ale cichsze i tańsze w eksploatacji. Dodatkowo mogą mieć nieco obniżony poziom wydajności podczas pracy na nierównym terenie. Jest to bardziej nowoczesna metoda, która eliminuje potrzebę stosowania oleju w paliwie. Wystarczy opanować poziom oleju w silniku, który jest zasilany z autobusu. Taki silnik jest „pod maską” Riwall RPM 4234, jednego z testowanych przez nas urządzeń.

34 thoughts on “Zostałem oszukany. Prawda wyszła na jaw po zdjęciu obudowy.

 1. Szczerze mówiąc wystarczy zobaczyć ile ważą markowe/ polecane agregaty których prądnica realnie jest w stanie dostarczyć taką moc. Przykładowo fogo f4000r z silnikiem rato moc maksymalna 4200W waży 56kg a ten agregat o mocy maksymalnej też 4.2kW waży jedynie 40 kg. To znak że jest coś nie tak, po drugie cena ten agregat z rzekomo taką mocą kosztuje zaledwie na znanych portalach około 2500 zł czy nawet widzę 1899 zł. Gdzie fogo f4001r to jest koszt około 4000 zł. Więc jak kupować chiński agregat to należy sprawdzić czy waga agregatu się zgadza ( to jeden ze znaków czy prądnica na pewno zapewni deklarowany prąd znamionowy) oraz czy cena nie jest zbyt niska. Sam ostatnio tydzień temu kupiłem agregat pezal z castoramy moc znamionowa 3kW za 1500 zł i waży też 40kg a nie posiada kół.

 2. Chińskie badziewo? No Panowie teraz jest wszystko chińskie. Są polskie, niemieckie ale wszystkie na chińskich częściach.
  Może poszukacie w swoim domu czy na tabliczce czy metce pisze" Made In USA". Tylko jednej rzeczy. No nie znajdziecie.

 3. Zaczynamy krytykę . Te agregaty mają aluminium na uzwojeniach dwa przewody gówniane dwa brak stabilizacji częstotliwości i napięcia . A został odpięty czujnik obrotów co oznacza że agregat może podać 240v i 80 Hz co ubije każdy silnik , lodówkę . Dla urządzeń posiadających mostek prostoniczy nie ma to znaczenia . Te chińskie agregaty podają losowy prąd i napięcie . Zakres to 180v 30 Hz do nawet 250v i nawet 100 Hz

 4. Kupno agregatu Chińczyka to największy błąd jaki można zrobić. Kiedy będzie naprawdę potrzebny to nie zadziała a moc deklarowana należy podzielić przez 3 i to w dodatku nie może pracować w pracy ciągłej zbyt długo. Dobre agregaty kosztują ale i działają że cały dom można zasilać bez obaw. Polecam Hondę lub Fogo, a panie z filmu nie ryzykuj zostawiać zapalonego tego agregatu bo sam widziałem jak ta elektryka w agregacie zapaliła się w skutek obciążenia. Tam są kable o przekrojach do LED

 5. A wolno Was wszystkich+ czytelnicy i oglądający kanał ,,Panele fotowoltaiczne" zapytać po co Wam ,,agregat prądotwórczy" skoro kupować agregatów w cenach powyżej 4 tys. zł co do zasady nie zamierzacie? Pytam, bo tylko takie agregaty są robione przez wytwórnię mająca o tym jakiekolwiek pojęcie….. Prezentowany egzemplarz – czego prezentacja wcale nie obejmuje a nie wiadomo dlaczego- przede wszystkim ma wadę fundamentalna, te i taka jaką cechują się wszystkie do 2,5 tys. zbudowane na jednocylindrowym silniku 196/204cc.Wylot spalin z silnika,z kolektora wydechowego ma kształt (odlew aluminiowy) litery D.Ten sam kształt i przekrój powinna mieć rurka łącząca kolektor wydechowy silnika z komorą tłumika. Tymczasem Chińczycy te właśnie rurkę schrzanili u zarania historii tych agregatów w ten sposób, że wspawali do wewnątrz do flanszy łączącej kolektor wydechowy z rurka w stronę tlumika- rurę o przekroju ,,o" zawężając znacząco silnikowi okno do opróżniania się silnika ze spalin podwyższając ciśnienie wylotowe czyli w ten sposób mamy osłabianie mocy silnika przez wadliwie wykonane wyprowadzenie spalin w kierunku tłumika.W każdym z nich to trzeba na start usunąć/przebudować.

 6. Zobacz czy jeden z tych przewodów co idą do włącznika jest masa silnika. Standartowo gaszenie odbywa się przez zewrzenie cewki do masy. Wtedy brak iskry i niemożna odpalić. Jak padnie włącznik nie zgasisz agregatu.

 7. Napis "Frekwencja" na obudowie i już wszystko jasne, że firma, która to importuje z Chin nie ma zielonego pojęcia co sprzedaje, a jej jedynym celem jest import najtańszego chińskiego gówna i wciskanie tego naiwnym Polakom pod niemieckobrzmiącą marką Baumr-AG Professional, żeby głupi klient myślał, że dobre bo niemieckie i na dodatek profesjonalne. Tak się wykorzystuje idiokrację, w której żyjemy. W każdym razie nie wolno tego tolerować, tylko należy zgłaszać jako oszustwo, bo inaczej nie wyplenimy takich gnid jakim są nieuczciwi importerzy chińskich elektrośmieci.

 8. Ja mam agregat 2kw już od 12 lat. Teraz go nie używam bo nie mam potrzeby, ale jak go kupiłem to całą budowę domu przepracował i dawał sobie jakoś radę. Jest to typowy chińczyk. Sinusoidę jakąś tam ma. Ktoś tu już pisał, że lepiej uziemić i to prawda bo parę razy poczułem jak betoniarka "kopie"

 9. Ten agregat ma sens tylko wtedy gdy zmienimy stojan na jednofazowy. Jak pisałem w poprzednim filmiki jest to zwykły gniot. Ze stojanem jednofazowym dopiero zaczyna mieć rację bytu. Ja stojan 3 fazowy upaliłem frytkownicą 1200wat. Po zmianie na stojan jednorazowy bez problemu sobie radzi z 1800wat a nawet na chwilę załączałem 2200wat ale wtedy silnik spalinowy czasami już sobie nie radził i gasł. Dla bezpieczeństwa przy każdym dłuższym użytkowaniu uziemiam dodatkowo agregat. Słyszałem że przy braku jakiegokolwiek uziemienia i odrobinie pecha potrafi kopa zasadzić że można się nogami nakryć (osobiście nie sprawdzałem)

 10. Niemiecki produkt niemiecka myśl techniczna made in china niemiecki oszust. Chińczyk zrobił jak chciał niemiec. Równie chętnie zrobiłby wszystko ze złota jakby takie było zamówienie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas!