Loading…

Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa

Serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych - Woj. Mazowieckie - Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa
Kontakt

Jak pomysłowo zainwestować mały kapitał w nieruchomości?Książka Marcina o garażach jest już dostępna! Zapraszamy do sklepu:
https://pawelalbrecht.com/produkt/jak-inwestowac-w-garaze/

✅ Subskrybuj Kanał o Zarabianiu Pieniędzy ✅ http://bit.ly/SubujTenKanal
👉Nowe odcinki co WTOREK o godzinie 18.
——————–
#garaże #inwestowanie #nieruchomości #parking

Marcina Zakrzewski pokazuje w Wąbrzeźnie swoją unikalną inwestycje.

Jest to jeden z przykładów na alternatywne lokowanie niedużego kapitału, który daje zaskakująco dobre rezultaty.

Zapisz się na Akademię Sourcingu™ i poznaj takie osoby!

Akademia Sourcingu


———————————–
Powiadomienia o nowych nagraniach, spotkaniach stacjonarnych i okazjach inwestycyjnych:

Newsletter: ➤ https://www.pawelalbrecht.com/okazje/

Zobacz więcej na stronie:
➤ https://pawelalbrecht.com/akademiasourcingu

✔ Subskrybuj kanał YouTube:
https://goo.gl/QiBtRP

✔ Obserwuj nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/inwestowanie.blog/

Masz pytanie dotyczące eventów oraz kursów online?
Jesteśmy do dyspozycji:

➤ szkolenia@pawelalbrecht.com

Z życzeniami sukcesów,
Zespół Albrecht International

Youtube Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa, Serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych.

Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa

Naprawa Traktorków Ogrodowych i Kosiarek Warszawa – Serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych – Woj. Mazowieckie – serwis i naprawa spalinowych urządzeń ogrodniczych i budowlanych tj. piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki, agregaty prądotwórcze serwis w Warszawie.

Kosiarka, napędzana lub nie

Przy wyborze kosiarki bierzemy pod uwagę szereg czynników technicznych, ale kluczowe znaczenie mają również łatwość użytkowania i wydajność w polu. Robot koszący jest opcją, jeśli naprawdę nie mamy ochoty zajmować się naszym ogrodem. Jednak dla tych, którzy wolą trzymać się sprawdzonych metod, wysoce zalecana jest kosiarka z napędem.
Zmotoryzowana kosiarka benzynowa
Czy jest jakaś kosiarka z napędem, którą polecacie? Waga urządzenia to kluczowa cecha technologiczna, na którą należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Potrzebujemy solidnych modeli, takich jak Stiga Multiclip Pro 53 SVX B, aby były mobilne bez pomocy człowieka. Wszystko, co musisz zrobić, to skierować je we właściwy sposób i mieć je pod kontrolą, aby nie zbłądziły.

Bezsilna kosiarka spalinowa
Jednak wersja z napędem ma kilka problemów z wydajnością. Po pierwsze, zakup gadżetu w tej kategorii kosztuje więcej, a po drugie naprawa lub wymiana części jest bardziej pracochłonna. Co więcej, te kosiarki są często lżejsze i łatwiejsze w obsłudze, co sprawia, że krótkie, zwarte trawniki są łatwe do koszenia.

Kosiarki do trawy
Silniki kosiarek napędzane benzyną
Jeśli chodzi o kosiarki benzynowe, sedno sprawy stanowią silniki. Skuteczność i trwałość maszyny zależy od zastosowanej jednostki napędowej. Dlatego musimy zwrócić szczególną uwagę na ten czynnik i dokładnie przemyśleć wybór odpowiedniej kosiarki.

Typ silnika: dwusuwowy
W niektórych przypadkach w tych gadżetach stosowane są silniki dwusuwowe. Maszyny tego typu ze względu na swoją konstrukcję wytwarzają większy hałas i zużywają więcej energii. Ich główną zaletą jest zwiększona wytrzymałość przy zmniejszonej wadze.

Silnik z czterema cylindrami i jednym skokiem wału korbowego
Z kolei jednostki czterosuwowe będą mniej wydajne, ale cichsze i tańsze w eksploatacji. Dodatkowo mogą mieć nieco obniżony poziom wydajności podczas pracy na nierównym terenie. Jest to bardziej nowoczesna metoda, która eliminuje potrzebę stosowania oleju w paliwie. Wystarczy opanować poziom oleju w silniku, który jest zasilany z autobusu. Taki silnik jest „pod maską” Riwall RPM 4234, jednego z testowanych przez nas urządzeń.

45 thoughts on “Jak pomysłowo zainwestować mały kapitał w nieruchomości?

 1. Blaszane, obrzydliwe baraki z przełomu lat 90, na pewno sąsiedzi zachwyceni. Biznesmen na miarę polskich możliwości, koleś ziemię dostał w spadku czy jakim "przypadkiem" znalazła się w jego posiadaniu?

 2. Po kilku próbach samodzielnego zarabiania w Internecie, w końcu znalazłem Timothy Williamsa, dzięki jego platformie zarabiam 300 $ tygodniowo. Praca z nim była naprawdę wielką pomocą

 3. Śmiesznie panowie liczycie te wskaźniki. Rozumiem, że postawienie garażu zwraca się w około 2 lata. W to jestem w stanie uwierzyć. Szkoda, że nie wzięliście pod uwagę jeszcze gruntu. Wtedy wasze wskaźniki wyjdą w okolicach 10 czy 15 lat?

 4. Tak jak piszą inni. To jest pomysł jak wykorzystać posiadaną działkę na osiedlu mieszkaniowym. Pomijam, że blaszane garaże są obrzydliwe i psują widok. Nie chciałbym mieszkać w pobliżu takiego czegoś.

 5. Mi facet wygląda bardziej na pozera niż guru biznesu. Jeżeli ktoś dostanie mieszkanie po babci i wstawi tam telewizor, a później wynajmie to nie nagrywa filmów ,,Jak zarobić 2 tysiące miesięcznie na zakupie telewizora". Działka nawet w małej miejscowości też swoje kosztuje więc ROI powinno też ją uwzględniać, a nie same garaże.

 6. O moj Boże, człowiek który wybudował kilkadziesiąt garaży za kilkadziesiąt tysięcy złotych na ziemi która miał lub nabył w bliżej nie określony sposób pisze książkę jak zostać wilkiem z Wall Street….

 7. Gościu ma farta pod kilkoma względami. Lokalizacja działki, wręcz idealna, do tego widać ze obok powstało jakieś nowe osiedle. Prawdopodobnie kupił tą działkę w dość okazyjnej jak na dzisiejsze czasy cenie. No i najważniejsze, zakupił i postawił te garaże przed podwyżką cen która spowodowała ponad 3- krotny wzrost ceny takich blaszaków. Nawet gdyby nie chciało mu się teraz bawić z pobieraniem tego czynszu to sprzeda te garaże jako używane i jeszcze na nich sporo zarobi. Gratuluje wyczucia czasu i wykorzystania sytuacji.

 8. Niestety zastosowanie takiego blaszanego garażu mija się z celem, ponieważ bez odpowiedniego zabezpieczenia (odizolowania) samochód znajdujący się wewnątrz chłonie wilgoć, w przypadku garażowania auto typu cabrio, dach pokryty jest grzybem. W niezabezpieczonym garażu na suficie zauważalne są krople wody.

 9. Koszt jednego garażu blaszaka 2700 zł x 70 = 189 000 zł. Wynajem 200 zł x 12 miesięcy x 70 =168 000 zł. + koszt działki, minus podatki,prąd( chyba że obciążyć nim dodatkowo wynajmujących) – fajny szybki,spokojny biznes, trzeba tylko mieć swoją kasę .

 10. Jak dla mnie to te garaże trochę na opustoszałe wyglądają, więc raczej świecą pustkami niz samochodami. To jest raczej nie 70 x 100 zł a 17 x 100 zł no i teraz trzeba dorabiać pisząc ksiązki. (sorry na pisarza też nie wygląda)

 11. Koleś miał wcześniej działkę na osiedlu więc to zmienia kompletnie narrację. Tytuł powinien brzmieć "pomysł na działkę w mieście " bo działka w mieście w dodatku na osiedlu to nie jest mały kapitał

 12. Mam 3 garaże koszt hurtowo 1800 zł za sztukę wynajmuję po 150 zł miesięcznie na swoim terenie odprowadzam podatek może to nie interes życia ale od czegoś trzeba zacząć

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas!