Architektura krajobrazu mieszkalnego i pielęgnacja trawnika

Usługi w zakresie pielęgnacji gruntów dla właścicieli domów

The Grounds Guys obsługuje klientów w Toruniu i Bydgoszczy w ponad 180 lokalizacjach franczyzowych. Nasz zespół jest dumny z tego, że nadal zdobywamy naszą reputację dzięki rzetelnej i konsekwentnej pracy, doskonałej obsłudze i jednolitemu profesjonalizmowi.

Ważna jest dla nas obsługa z uśmiechem. Zawsze przyjeżdżamy w pełnym umundurowaniu i jeździmy czystymi, markowymi pojazdami. Naszym celem jest zawsze być na czas i dobrze wykonać pracę. Sprzątamy po sobie, dzięki czemu Twoja nieruchomość zawsze wygląda lepiej niż wtedy, gdy ją znaleźliśmy.

Zadzwoń do swoich lokalnych facetów z terenu, aby poprosić o bezpłatną wycenę! Z niecierpliwością czekamy na pomoc we wszystkich Twoich potrzebach związanych z pielęgnacją trawnika.

Traktujemy Twój krajobraz tak, jakby był naszym własnym

Kiedy zwrócisz się do The Grounds Guys, nasz zespół ekspertów od pielęgnacji trawnika pomoże Ci utrzymać piękny wygląd Twojego domu przez cały rok. Przestrzegamy naszych podstawowych wartości „TROSKA”: najpierw klienci, postawa, szacunek i cieszenie się życiem w tym procesie.

Nasi klienci ufają, że stawiamy ich interesy na pierwszym miejscu i zapewniamy najwyższej jakości usługi zaprojektowane tak, aby ich krajobraz był zielony, zdrowy i wolny od szkodników i chwastów.

Profesjonalny, Uczciwy, Godny Zaufania

Oprócz przybycia na czas i w mundurze, nasz zespół zachowuje profesjonalizm, oferując usługi pielęgnacji trawników, które są zarówno skuteczne, jak i niezawodne. Nasza praca jest dla nas powodem do dumy, dlatego z góry zapewniamy bezpłatne wyceny i uczciwe ceny. Zespół Grounds Guys ciężko pracuje, aby zapewnić Twoje zaufanie, dostarczając wyniki, które nie mają sobie równych. Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, abyś był szczęśliwy i aby Twój dom wyglądał pięknie przez cały rok.

Nasze komercyjne i kontraktowe usługi ogrodnicze obejmują:

W ogrody 24 ( Ogrodnik Bydgoszcz i Ogrodnik Toruń ) – jesteśmy profesjonalistami ogrodniczymi, którzy rozumieją Twoje potrzeby biznesowe, a także wymagania dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, ochronę ubezpieczeniową oraz bezpieczeństwo Twojej firmy i klientów.


Ogrodnik Bydgoszcz

PRZYCINANIE I PRZYCINANIE ŻYWOPŁOTU

Uslugi Ogrodnicze oraz Koszenie Trawnika

Dlaczego warto wybrać fantastycznych ogrodników z Bydgoszczy i Torunia

 • Doświadczeni profesjonaliści
  • Osobiście przesłuchiwany;
  • Intensywnie przeszkolony przez naszą Fantastyczną Akademię;
  • Pełne ubezpieczenie do 1 miliona funtów;
  • Szybki i wydajny;
  • Schludny, uprzejmy i umundurowany;
  • Wyposażony w maski ochronne i rękawice zgodnie z sytuacją koronawirusa;
  • Pracowity i oddany jakości;
  • Gotowy do odwiedzenia Cię w każdy dzień tygodnia, niezależnie od pogody.
  • Bądź bezpieczny i korzystaj z usług zbliżeniowych z nami, jeśli masz frontowy ogród lub boczną bramę do swojego podwórka.
 • Eksperci, którzy dokładnie wiedzą, co jest odpowiednie dla Ciebie i Twojego ogrodu
  • Twoje usługi ogrodnicze i ogrodnicze można dostosować do własnych potrzeb;
  • Ogrodnicy z siedzibą w Londynie mogą wykonywać koszenie trawników, przycinanie krawędzi, odchwaszczanie, przycinanie i przycinanie żywopłotów, odcinanie liści i czyszczenie tarasów;
  • Nasze usługi w zakresie kształtowania krajobrazu obejmują kostkę brukową, murawę, sztuczną trawę, tarasy, ogrodzenia, żwirowanie, sadzenie, żywopłot, skrzynki okienne, szopy i rozwiązania do przechowywania i wiele innych.
  • Specjaliści mogą udzielić Ci porad dotyczących pielęgnacji ogrodu i pomocy w wyborze najlepszych roślin do konkretnego środowiska;
 • Wyposażony w odpowiednie narzędzia do każdego zadania*
  • Wszystkie zespoły są w pełni wyposażone;
  • Wydajne korzystanie z wykaszarek spalinowych, kosiarek i pił łańcuchowych;
  • Niezawodny system linowy i sprzęt zabezpieczający do chirurgii drzew.

Więcej fantastycznych usług ogrodnika dla Ciebie:

Nasze Usługi

Rysunek vana pełnego usług domowych of

Kompleksowy serwis dla wszystkich usług domowych

Fantastic Services to kompleksowa oferta dla ponad 25 profesjonalnych usług sprzątania i konserwacji domów, świadczonych na terenie Bydgoszczy i Torunia. Korzystając z wysokiej jakości sprzętu, który jest niedostępny dla codziennego użytku domowego, wyspecjalizowani specjaliści serwisowi z przyjemnością zrobią wszystko, aby Twój dom lub biuro stało się czymś naprawdę wyjątkowym.

Żarówka reprezentująca innowację i technologię, której używamy

Nasza misja

Dzięki innowacjom i technologii jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość, odpowiedź na żądanie na wszystkie Twoje indywidualne potrzeby w zakresie czyszczenia i konserwacji. Zawsze słuchamy tego, co masz do powiedzenia i w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby zrealizować Twój projekt przełożonego wiosennego sprzątania lub remontu.

Rysunek przedstawiający osobę reprezentującą naszą Fantastyczną Filozofię

360 stopni szczęścia – filozofia fantastyczna

Nasza Fantastyczna Filozofia opiera się na prostej idei zapewnienia doskonałej obsługi wszystkim klientom i zaangażowanym załogom Fantastycznym. Każdego dnia tygodnia robimy kolejny 360-stopniowy krąg szczęścia, robiąc wszystko, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani!

Rate this post